Truhlařina se dřevem i bez dřeva, poctivě, kreativně, s ohledem na Vaši peněženku!

Dveře a dřevěná schodiště

Důležitou součástí každého interiéru jsou samozřejmě dveře, a to nejen ty vstupní. Jen si spočítejte, kolik druhů dveří v bytě má běžná domácnost.

Kromě vchodových a pokojových, jsou to i dveře do koupelny, na wc, často také do komory a do výčtu dveří můžeme zahrnout i menší dveře od skříní, skříněk, regálů, které jsou často z dýhy či fólie. Z klasických dveří lze zvolit z naší nabídky dveře dřevěné z masivu, dveře posuvné (zašupovací), dveře otočné či dveře skládací. Aby dveře dobře vypadaly a zapadly do interiéru či exteriéru je dobré zvolit vhodnou povrchovou opravu. Společnost Roman Martínek – Umělecký truhlář vám dveře rád šetrně ošetří a počítá rovněž s namontováním klik a kování či s výrobou dřevěných zárubní a portálů (např. v kombinaci dřeva a tzv. Eurohranolů). V současné době montujeme kvalitní kování značek Blum, Hettich a Salu. V rodinných vícepodlažních domech, chatách či chalupách vzniká často potřeba mít dřevěná schodiště, která samotný interiér nejen zvelebí, ale stanou se důležitou součástí předělu mezi jednotlivými patry (podlažími). Truhláři ze společnosti Roman Martínek – Umělecký truhlář vám rádi vyrobí a namontují dřevěná schodiště a zábradlí z masivního dřeva. Využíváme tuzemských listnatých i jehličnatých dřevin, ať už se jedná o buk, dub, jasan, borovici či smrk.

Uvažujete o nových dveřích či potřebujete vyrobit dřevěné schodiště dle zvolených parametrů? Pak se na nás neváhejte obrátit.