Truhlařina se dřevem i bez dřeva, poctivě, kreativně, s ohledem na Vaši peněženku!

Nábytek do obývacího pokoje

V dnešní době roste požadavek na moderní a praktický vzhled obývacích pokojů. Rádi vyprojektujeme odlehčené a esteticky zajímavě řešené nábytkové/obývací stěny, které již nebudou mít nic společného s masivními stěnami z dob socialismu, které často jen zabíraly příliš prostoru či byly nepraktické. Jejich hlavní výhodou je odlehčenost, jistá geometričnost, prostorová vstřícnost za použití různorodých a vhodných doplňkových materiálů k primárnímu dřevu.

Jsme připraveni Vám poradit, jak takový vkusný obývací pokoj zařídit, stejně tak si dokážeme poradit se zakomponováním nových (inovativních) a moderních prvků ke staršímu nábytku.  Rádi namontujeme otevřené regály ze dřeva tuzemského či exotického, dýhových desek Senosan či atypické police, které vhodně doplní stávající sedací soupravu (místo k sezení).  Při výrobě nových nábytkových sestav myslíme samozřejmě i na rozsáhle úložné prostory.  Samozřejmostí je pak výroba drobných nábytkových doplňků a kusů, které vhodně obohatí váš interiér, patří sem např. konferenční stolky, televizní stolky a skříňky, sekretáře či dřevěné knihovny.
 
 
Pokud máte svou představu, určitě nás neváhejte kontaktovat a společně sestavíme plán vaší zakázky, a to přesně na míru a pro maximální spokojenost. Již teď se na Vás těší společnost Roman Martínek – umělecký truhlář.