Truhlařina se dřevem i bez dřeva, poctivě, kreativně, s ohledem na Vaši peněženku!

Kancelářský nábytek, nábytek pro komerční prostory, hotely a školy

V dnešní době se opět pozvolna navrací obliba klasických kanceláří se zajímavě řešeným pracovním prostorem pro zaměstnance. Jsme připraveni dodat kancelářský nábytek i pro větší kancelářské plochy, jako je openspace.

V této souvislosti nabízí Roman Martínek – Umělecký truhlář výrobu klasických dýhových pracovních desek (stolů) od osvědčené značky Senosan včetně úložných zásuvek, a to přesně na míru. Kování značek Blum, Hettich či Salu v kombinaci s efektivně řešeným podpěrným a úchytným systémem, zajistí kancelářským stolům dlouhou životnost. Povrchovou úpravu kancelářského nábytku zajišťujeme kvalitními polyuretanovými laky v nepřeberném množství barev a odstínů. Součástí naší nabídky je i výroba recepčních pultů a jejich hotelového (recepčního) zázemí, například různých šuplíků a přihrádek, které hotelové recepce určitě využijí. Rádi vyrobíme i nábytek pro obchody a obchodní centra. I pokud chcete zhotovit praktické školní lavice do tříd, či poslucháren, stačí se na nás obrátit.

Potřebujete vyrobit kancelářský nábytek na míru, či citlivě opravit ten stávající, v tom případě nás určitě kontaktujte.