Truhlařina se dřevem i bez dřeva, poctivě, kreativně, s ohledem na Vaši peněženku!

Kuchyňské linky

V dnešní době kladou lidé stále větší nároky na řešení a samotné provedení kuchyňských linek, kde tráví hodně času.  Nabízíme Vám širokou nabídku kuchyňských linek ušitých na míru i samostatných kuchyňských komponent. 

Myslíme i na takové kuchyňské linky, které jsou svým tvarem atypické či se musí přizpůsobit stylu bydlení, jakou jsou například specifické kuchyňské linky do panelových domů.  U každé zakázky dbáme na moderní a neotřelý design a v neposlední době na praktičnost, která je v dnešní době velmi důležitým aspektem spokojenosti klientů. Nabízíme kuchyňskou linku ze všech typů dřeva a materiálů včetně skla, dýhy, folie či lamina.  Společně pak vybereme jejich povrchové zpracování a barvu, která nejlépe vystihne osobitost vaší kuchyně.
Pro samotné desky používáme kvalitní značky Duropal či Kronospan, jistotou je jejich odolnost proti oděru a poškrábání.  Dekor desek imituje například kameninu nebo různé druhy dřevin. Dokážeme navrhnout takové řešení, které bude dbát na vaši peněženku a zároveň vám zajistí, že kuchyň vydrží funkční a krásná po mnoho let.

Pokud máte konkrétní představu či chcete poradit zajímavé řešení pro vaši kuchyň (alternativu vaší kuchyně), prosím, kontaktujte nás.  Budeme se na Vás těšit.